آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن :
کلينيک تخصصي آموزش کاشت ناخن برليان با در نظر گرفتن علايق دوستان به انواع دوره هاي تخصصي آموزش کاشت ناخن و طراحي  ناخن درصدد برامده که به صورت جامع و اثرگذار تمامي علاقمندان به آموزش کاشت ناخن را گرد هم اورده و آموزش هاي تخصصي از پايه تا حرفه اي را به هنرجويان اموزش مي دهد .
اموزش در کلينيک کاشت ناخن برليان شما را به دنياي حرفه اي کاشت ناخن ميبرد و با يادگيري تمام نکات و مطالب کليدي آموزش کاشت ناخن خود رابه نحو احسنت به پايان ميرسانيد با اتمام اموزش در دوره هاي کامل اموزش کاشت ناخن کلينيک برليان مدرک بين المللي از فني حرفه اي دريافت مي کنيد با اموزش تخصصي در کلينيک برليان در سالن هاي نامي ايران و هر کشور ديگري ميتوانيد کار حرفه اي خود را با سود عالي آغاز کنيد .
کاشت استيند گلاس :
کاشت استيند گلاس به کاشتي گفته مي شود که حالت شيشه اي دارد که اين کاشت را با استفاده از ليکوييد رنگي و پودر کلير انجام ميدهيم ليکوييد را با ساچمه، رنگ ويترايت   ولاک هاي رنگي ميتوان رنگي کرد .
آموزش کاشت استيند گلاس :
براي کاشت ناخن استيند گلاس دو روش را ميتوان نام برد : استفاده از فورمر واستفاده از تيپ شيشه اي
پس از قراردادن تيپ يا فورمر صدف سازي ناخن را با رنگ پودر دلخواه مانند هلويي آغاز ميکنيم در اين مرحله جهت زيبايي خط لبخند يا  (smile) صدف سازي خود از پينک کاتر استفاده کنيد ما ليکوييد رنگي و پودر کلير را در قسمت فرنچ ناخن استفاده ميکنيم و سپس سطح ناخن را با کلير کاملا هم سطح ميکنيم اين کار بعد به کار ما ميدهد . سپس سوهان کشي و بافر را انجام ميدهيم . در تمام کارهايي که ديزاين  زير مواد داريم نيازبه  تاپ شاين يا همان کاور ژل در پايان کار ميباشد که  زيبايي و جلوه اي خاص به کارمان مي بخشد.