آموزش کاشت ناخن به زبان فارسی

آموزش کاشت ناخن به زبان فارسی

بی تردید خیل عظیمی از داده های ورودی و اطلاعاتی که هم اینک در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد ، ره آوردی از کشورهای پیشرفته و “سوغات فرنگ” می باشند . انواع علوم مهندسی ، دروس علوم اجتماعی و انسانی ( حتی دروس معارفی که ریشه ای عربی دارند ) ، ابزار و مهارت های پزشکی ، ماشین آلات صنعتی و سنگین ، انواع وسایل نقلیه ، دانش ساخت و مصرف بسیاری از خوراکی ها ، متدهای شهرسازی و … تنها گوشه ای از دانش و سخت افزار وارداتی ما از کشورهای دیگر می باشد ، هرچند این روند صعودی غربی گرایی با وجود مقابله برخی رجال سیاسی ، اندیشمندان ، فرهنگیان ، هنرمندان ، صنعتگران و دیگر دست اندرکاران اتخاذ سیاست های کلان در زمینه های مختلف در مواردی با سیر نزولی همراه بوده است .

در همین رابطه ، استفاده از برخی از محتویات این جریان اطلاعات که بهره گیری از آن ها نیز بسیارلذت بخش می باشد سبب شده است تا برگردان دستورالعمل های انگلیسی در ابعادی وسیع به فارسی تبدیل شود . این تغییر زبان گاه به صورت ترجمه کاتالوگ یک محصول الکتریکی ، گاه به صورت زیر نویس یا دوبله یک فیلم و یا گاهی هم با فعالیت های یک مترجم همراه برای تبدیل سخنان کارشناسی خارجی به کلام فارسی خودنمایی می کند . این عوامل در کنار ده ها عوامل دیگر به خوبی اهمیت استفاده از زبان های خارجی و لزوم یادگیری آن ها را نشان می دهند .

در خصوص آموزش کاشت ناخن نیز می توان اذعان داشت که این امر به عنوان عملی غیر بومی ، یکی از همین دانش های وارداتیست که اطلاع از آخرین متد های آن لازمه کار ناخن کاران است . اگرچه فیلم های آموزشی مربوطه با کیفیت ها و موضوعات گوناگون قابل دستیابی و تماشاست ، اما نگاه به دستان اساتید امر زمانی مثمر ثمر خواهد بود که نکاتی شفاهی و کلامی وی نیز آموخته و اعمال شود . به دلیل اینکه یادگیری زبان (که ممکن است زبانی به جز انگلیسی نیز باشد) برای بسیاری از هنرآموزان با هدف تماشای فیلم های آموزش کاشت ناخن غیر ممکن یا زیاده روی می باشد ، در مجموعه ناخن مهناز بر آن شدیم تا با ترجمه این منابع مفید اطلاعاتی از زبان های دیگر ، به یاری هنرجویان خود بشتابیم .