آموزش کاشت ناخن در تهران

آموزش کاشت ناخن در تهران

شاید اگر دهه ها قبل در خصوص نوع پوشش ، آرایش بانوان سرزمینمان و یا خوش پوش ترین آنان سوالاتی مطرح می شد ، عموم مردم به اتفاق نام محله ای خاص از شهری خاص (مانند تهران) را به زبان می آوردند . اگرچه شاید امروزه نیز همین نسبت و صدرنشینی حفظ شده باشد ، اما بر خلاف سابق دیگر اینگونه نیست که محلات و شهرهای دیگر نیز اختلاف چشمگیری با آن ها داشته و حرفی برای ارائه نداشته باشند .

به درست یا غلط ، در زمان حال وجود اینترنت و ماهواره و دسترسی آسان به آن سبب شده است تا برخی از این شکاف ها از بین رفته و جریان کالا و اطلاعاتی که روزگاری در اختیار عده خاصی بود ، اینک به سراسر کشور انتقال یابد .

این مقدمه از این روی بیان شد تا بدانیم کاشت ناخن هایی مصنوعی که شاید روزگاری تنها در سالن های زیبایی خارج کشور و یا مراکز معدود داخلی به آن پداخته می شد ، امروزه بواسطه تربیت اساتید ناخنکار به همه شهرها و استان های کشورمان رسیده و در گوشه گوشه آن ها می توان اساتیدی را یافت که در شاخه ای از آموزش کاشت ناخن در کشور بی نظیر و بی رقیبند .

آموزش کاشت ناخن در تهران از این روی حائز اهمیت است که این شهر به عنوان مرکزیتی فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی ، از امکانات رفاهی و زیر ساختی بیشتری نیز برخوردار است ؛ در نتیجه زمانی که سخت افزار یا متدی خاصی در هر زمینه (چه به صورت فیزیکی و چه به صورت ایده) وارد کشور می شود ، می توان اولین رد پای آن را – نه به صورتی حتمی ، اما محتمل – در تهران یافت . در آموزش کاشت ناخن در تهران هم که از این نکته مستثنی نیست ، وجود جدید ترین ابزارهای کاشت بواسطه وجود بورس لوازم آرایشی و بهداشتی در پایتخت ، سکونت بسیاری از اساتید بلامنازع این فن در این شهر ، وجود بستری مناسب تر برای جلوه این حرفه زینت بخش در تهران ( در قیاس با شهرهای مذهبی) ، قیمت مناسب تر کلاس ها ، تدریس کامل و به دور از مصلحت اندیشی برخی اساتید (که به نظر برخی به رقیب تراشی منجر می شود) ، امکان رفع اشکال حتی پس از گذشت سال ها از دوره کارآموزی و از همه مهمتر دریافت مدرکی معتبر و تقویت رزومه سبب شده است تا خیل عظیمی از علاقه مندان به سوی مراکز مذکور سرازیر شود .

مجموعه ناخن مهناز نیز به عنوان یکی از همین مراکز زیبایی ، به عنوان نامی آشنا برای همشهریان ساکن در شمال غرب پایتخت بویژه شهرک غرب مفتخر است تا با آموزش کاشت ناخن در تهران مروّج این فن پر طرفدار باشد . لازم به ذکر است که شرکت در این کلاس ها به ساکنین منطقه خاصی از تهران و حتی ایران اختصاص نداشته و چنانچه هنرآموزانی در پی یادگیری این مهارت از مرحله مقدماتی و مبتدی تا حرفه ای و پیشرفته هستند ، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما ارتباط برقرار کنند .