آموزش کاشت ناخن ژورنالی

آموزش کاشت ناخن ژورنالی

آموزش کاشت ناخن ژورنالی : شاید برای نخستین بار که مجموعه “Hearst Communications” یا «ارتباطات شنوا» در تاریخ دوم نوامبر سال ۱۸۶۷ ، ژورنال زیبایی و مد خود را تحت عنوان Harper’s Bazaar منتشر کرد ، تصور نمی کرد که با گذشت قریب به ۱۵۰ سال از این رویداد ، عرضه مجلاتی با محوریت مد ، فشن ، لباس ، زیبایی و آرایش به یکی از پر گردش مالی ترین شاخه های مطبوعات مبدل شده و سالانه گردشی بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار را به خود ببیند .

تاریخچه ژورنال های زیبایی

اگرچه برای نخستین بار این بریتانیایی ها بودند که در دهه اول قرن نوزده به اشاعه و تبلیغ البسه مناسب بانوان برای حضوری پر رنگ تر در جامعه مبادرت ورزیدند ، اما این رویداد تا سال ۱۸۷۰ و بحبوحه انتشار مجله فوق الذکر پیشرفت چندانی نداشت . 

با ورود به قرن بیستم ، بسیاری از پدیده هایی که پیش از این وجود خارجی نداشته و برای نخستین بار به زندگی بشر آمده بودند ، چنان تحول بزرگی را در تاریخ  وی به وجود آوردند که سبب می شد تا پدیده های مختلف زندگی به قبل و بعد از آن تقسیم شوند . به عنوان مثال در همین زمینه زیبایی و مد ، با وجود اینکه پیش از این هم راه هایی برای مشاهده جدیدترین مدهای آرایشی و پوششی بود ، اما با ورود مجلاتی نظیر Elle ، Vogue ، Allure ، InStyle ، Life & Style Weekly و … پنجره های جدیدی پیش روی مخاطبین باز شد و معیار تازه ای برای سنجش میزان زیبایی به ویژه نزد بانوان به وجود آمد. 

ژورنال چیست

با توجه به تعریفی که در لغت نامه دهخدا آمده است ، ژورنال به عنوان کلمه ای فرانسوی به روزنامه یا مجلاتی مصور گفته می شود که در آن از مدل های جدید لباس در قالب الگوی های قابل برش ، تصاویر یا طرح و کانسپت گرافیکی رونمایی می شود . با توجه به این موضوع نمی توان بر عموم مردم خرده گرفت که چرا با شنیدن نام ژورنال تنها ذهنشان به سمت مد رفته و از ژورنال های (مجلات) پزشکی ، علمی ، ورزشی یا فعال در سایر شاخه های اجتماعی یا فعالیت های روزمره غافلند . 

با گذر از این توضیحات ، همانطور که عبارت آموزش کاشت ناخن ژورنالی شما را به سمت این صفحه کشانده است ، باید بگوییم که این مجلات ، سایت های وابسته یا شبکه های تلوزیونی که محتوایی مشابه به آن ها تولید می کنند ، به دلیل اینکه امروزه روشی برای دستیابی بانوان ایرانی به جدیدترین روش های آرایشی بین المللی می باشند ، از اهمیت و محبوبیت بالایی نیز برخوردارند .

آموزش کاشت ناخن ژورنالی

امروزه با ورود به هر سالن آرایشی (حتی نمونه های مردانه در خصوص اصلاح سر و صورت) با کوهی از مجلات مرتبط با آرایش مو ، گریم یا آموزش کاشت ناخن روبرو می شویم که سبب می شود تا انتخاب های متنوع و متعددی پیش روی مشتریان قرار گیرد . از همین روی بر ناخنکاران ، صاحب امتیازان مراکز مربوطه یا هنر آموزان این رشته واجب است که علاوه بر تسلط به روش های قدیمی که در آموزش کاشت ناخن ژورنالی وجود دارد ، با به روز نگه داشتن دانش و مهارت خود به ساخت ناخن هایی که در ژورنال های مورد نظر به چاپ می رسند هم مسلط شوند . 

 

آموزش کاشت ناخن ژورنالی با آموزشگاه مهناز

آموزش کاشت ناخن ژورنالی به عنوان سرفصلی مهم در تعلیم مهاراتی که یک ناخنکار لازم دارد ، یکی از پرطرفدار ترین فصول مورد بحث در آموزشگاه کاشت ناخن مهناز می باشد ؛ جایی که افراد علاقه مند می توانند با مراجعه به مجلات تخصصی ، نمونه های مورد نظرشان را به استاد راهنمای خود نشان داده و اساتید مجرب و کارآزموده این مجموعه نیز بنا به سطح مهارت خود ، روش کاشت ، مواد به کار رفته در آن ، نحوه مراقبت ، نوع گریم ، تزئینات کار و نهایتاً تهدیداتی که موجب به بار ننشستن تلاش های همراستا می شود را به آن ها گوشزد کنند .

این در حالیست که بارها و بارها به این نکته اشاره شده است که پشتیبانی ما از هنرجویان خود مختص زمان یادگیری آن ها نبوده و به صورت مادام العمر می توانند برای رفع اشکال یا مرور یک روش به خانه خود ، یعنی شعب آموزشگاه کاشت ناخن مهناز مراجعه کنند .