کلاس آموزش کاشت ناخن

کلاس آموزش کاشت ناخن : در طول تاریخ بشر و زندگی وی بر روی کره زمین ، آموزش یا در بیانی عمومی تر انتقال یک مفهوم یا توانایی ، صورت های زیادی داشته است که اینک در نقطه اوج خود بوده و از حیث تکامل روش ها و ابزار آلات خود با سیری اکیداً صعودی بهتر از قبل نیز خواهد شد . دوره تحصیل ما در مدرسه به عنوان مثالی ملموس ، دوره ای از آموزش مفاهیمی بود که حول یادگیری یک یا چند زبان گفتاری و نوشتاری ، قواعد آن ها ، تبیین پدیده های علمی و تشریح قوانین و مسائل ریاضی می گذشت . در دوره مذکور ، ساختار کلاس های آموزشی به این ترتیب بود که دانش آموزان تحت قوانینی سخت گیرانه ، با تلبّس به جامه ای ساده و فاقد هیچگونه زیبایی ، در محیطی خشک و سرد ، کتبی خشک و سردتر را مطالعه کرده و با وجود عدم آگاهی و فهم بسیاری از مفاهیم درسی ، به سال های بالاتر می رسیدند . این روند که در دهه هفتاد هم ادامه داشت ، با دور شدن از دوره جنگ ، رنگ و بوی بهتری یافت و با ایجاد تغییراتی ولو اندک ، شرایط تحصیل کودکان را ارتقاء بخشید . به عنوان مثال علاوه بر کاهش سختگیری ها ، جو مدرسه و در و دیوار آن ، نما و فضای کتب ، نحوه آموزش و امتحانات نیز تغییر کرده و اگرچه در عمل استفاده فراوانی از امکانات آزمایشگاه های مدارس نمی شد ، اما باز هم بسوی عملی کردن دانسته ها پیشروی کرد . در دوران حاضر با وجود اینکه در هر شهر و منطقه ای شرایط به گونه ای خاص خود در جریان است ، اما در مجموع می توان به شاداب تر شدن شرایط مذکور اشاره کرد ، جایی که حتی کتب مقاطع متوسطه نیز مملو از تصاویر و نگاره های رنگارنگ و جذاب بوده و نوجوانان بر خلاف نسل های قبل خود با فراخ بال بیشتری تحصیل می کنند . اگرچه امروزه در بیشتر کشورهای پیشرفته ساختار آموزشی دگرگون شده است و دیگر خبری از امتحانات ، مشق شب و تمارین خانگی نمی باشد و همچنین تعلیمات به سمت آموزش های عملی به کمک سخت افزارهای دیجیتالی یا فنی سوق پیدا کرده است ، اما باز هم مدرسه ، مدرسه بوده و کلاس هم ماهیت مقدس خود را حفظ کرده است .

کلاس های آموزشی ، با دایر شدن هر مبحثی در آن ، از دروس قرآنی گرفته تا ریاضی و ادبیات ، از آموزش نکات تئوری رانندگی گرفته تا یک نرم افزار کامپیوتری ، از نهضت سواد آموزی گرفته تا مقطع دکترا ، از کودکان خردسال مهدکودکی گرفته تا بزرگسالانی که آموزش مراقبت های پزشکی می بینند ، جملگی چارچوب هایی هستند که حضور در آن ها حس یادگیری را در انسان تقویت کرده و با وجود قوانین حاکم بر آن و تحت نظارت یک آموزگار دلسوز به یادگیری دانشجویان یا هنر آموزان می انجامد . با اینکه در زمان معاصر ما آموزش های اینرنتی و از راه دور ، وبینارها ، سی دی های آموزشی ، خود آموزهای مکتوب و ده ها روش دیگر آموزشی طرفداران فراوانی پیدا کرده است ، اما باز هم شرکت فیزیکی در کلاسی آموزشگاهی اثرات قابل توجه تری از خود بروز می دهد . با صرف نظر از افرادی که اراده و پشتکارشان به تنهایی به اندازه ده ها کلاس درس اثر بخشی داشته و بدون توسل به غیر ، در امری مهارت یافته اند (مانند اشخاصی که خود به تنهایی زبانی خارجی را آموخته و با اتکا به کتب ، فیلم و یا فایل های صوتی ، بدون حضور در کلاسی فوق برنامه به درجه قابل قبولی از آن رسیده اند) ، بسیاری از مخاطبین ما در مسیرهای آموزشی غیر حضوری به خط پایان نرسیده و با عدم کسب موفقیت در حوزه فعالیتی خود ، از این مبحث نیز زده شده اند .

با توجه به این توضیحات ما در مجموعه کاشت ناخن مهناز ، کلاس آموزش کاشت ناخن را به افرادی پیشنهاد می کنیم که امکان تمرکز بر روی مبحث مورد نظر را نداشته و نمی توانند به سادگی از طرق مذکور و از راه دور این حرفه را یاد بگیرند . شاید در مواردی که صرفاً اصول تئوری انتقال یافته و یا سخت افزار بخصوصی برای فراگیری آن لازم نیست بتوان در منزل کاری از پیش برد ، اما در کلاس آموزش کاشت ناخن ، نمی توان بدون وجود دستگاه هایی همچون دستگاه UV به درک صحیحی از این اقدامات رسید . بعلاوه اینکه بسیاری از ما با حضور در خانه و کشش جاذبه های آن ، نمی توانیم به صورت مستمر و سودمند به مطالعه فنون و دروس خود بپردازیم ؛ بدین ترتیب که در یک ساعت زمان آموزش ممکن است بارها با گوشی موبایل خود ، تلوزیون ، یخچال ، همسر و فزرندان ، پدر و مادر و … سر زده و نکات فراوانی از درس را از دست بدهیم . این در حالیست که حضور در کلاس آموزش کاشت ناخن برای داوطلبین فراگیری این مهارت ، به دلیل اینکه هزینه هایی مالی در پی دارد ، حتی اگر فردی برای رفتن به کلاس ها مردد باشد ، با یادآوری مبلغی که از دستش می رود به کلاس آمده و همچنین در زمان دایر شدن جلسات سراپا گوش می شود . از این گذشته حضور همکلاسیانی که آنان نیز مشتاق یادگیریند علاوه بر ایجاد جوی مبتنی بر رقابت و رفاقت ، سبب می شود که نزد آنان و یا اساتید زبده این مجموعه رفع اشکال کرده و در روند آموختن این مهارت پرکاربرد هم مسیر شوید .

در پایان لازم به ذکر است که در کلاس آموزش کاشت ناخن که مجموعه ناخن مهناز برگزار می کند ، اساتیدی ماهر و سرشناس که دارای رزومه ای قابل توجه و قدرتمند از کشورهای صاحب سبک دنیا می باشند ، وظیفه آموزش هنرآموزان علاقه مند و مشتاق را بر عهده داشته و پس از پایان این دوره ها ، علاوه بر پذیرش داوطلبین با آغوش باز برای رفع اشکال و شبهات آنان ، مدرک درجه گذرانده شده را نیز به آنان اعطا می کنند تا علاوه بر امکان استخدام در سالن های زیبایی یا افتتاح مجموعه ای اختصاصی ، بتوانند به آموزش کاشت ناخن برای اطرافیان خود در قالبی استاندارد نیز بپردازند .