آموزش کاشت ناخن در شمال تهران

آموزش کاشت ناخن در شمال تهران

آموزش کاشت ناخن در شمال تهران می تواند از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار گیرد ، یکی از این جوانب وجود طرفداران زیاد آن است .می توان گفت که در این ناحیه به دلیل تمکن مالی بالاتر ساکنین نسبت به سایر مناطق ، طرفداران آن ها تمایل دارند تا تنوع بیشتری را در کاشت ناخن در ببینند که این موضوع بالطبع آن ها را در سطح بالاتری از شایر همشهریانشان در این حیطه قرار می دهد . تقاضای بیشتر برای یک محصول می تواند موجب رونق بازار آن و ارائه خدمات بیشتر برای آن شود . به همین دلیل در این منطقه تعداد سالن های بیشتری برای کاشت انواع ناخن وجود دارد تا علاوه بر ارائه خدمات متنوع برای مشتریان خود بتوانند درآمد مناسبی را از این شغل کسب کنند .

با وجود اینکه افراد ساکن در این منطقه تمایل بیشتری به کاشت ناخن در سالن های آرایشی توسط متخصصین در این حرفه دارند، ولی باز هم افراد خلاق ، هنرمند و کنجکاوی نیز در شمال تهران وجود دارند که بخواهند آموزش کاشت ناخن را به‌خوبی یاد گرفته و حتی در اوقات بیکاری آن را بر روی ناخن های خود عملی کنند ؛ بنابراین یادگیری آموزش کاشت ناخن در شمال تهران برای هر دو گروه از این افراد مفید خواهد بود .

برای آموزش کاشت ناخن در شمال تهران روش های متفاوتی چون کاشت ناخن با اکلیل ، نگین ، کاشت ناخن نوک تیز ، طلایی ، اکواریومی ، ژله ای ، قالبی یا دوال ، ترکیبی ، فرنچ ، فیبری یا گیاهی ، دیپینگ ، بیبی بومر یا هایلایت و مرمریت وجود دارد . هر کدام از این روش ها در کاشت ، فرآیند خاص خود را دارند که بیشتر مربوط به مرحله طراحی و زیباسازی ناخن می شود ، ولی در همه آن ها از روش های تقریباً مشابهی برای قرار گیری ناخن مصنوعی روی ناخن اصلی استفاده می کنند .

مراحل ثابت در آموزش کاشت ناخن در شمال تهران

قبل از انجام هرگونه کاشت ناخن شما به ابزار و وسایلی نیاز دارید تا این کار را انجام دهید . وسایلی مانند سوهان ناخن شماره ۱۸۰، برس گردگیری ، حوله های کاغذی ، پرایمیر (زیر ساز) ، اسپری ضد باکتری ، چاقوی کوتیکول و تخته سنباده .

برای کاشت ناخن در ابتدا شما باید شکلی از ناخن مصنوعی را برای کاشت انتخاب کنید که از لحاظ اندازه مناسب سایز ناخن های شما باشد .

در مرحله بعد باید ناخن های خود را در صورت بزرگ بودن به قدری کوتاه کنید تا چیزی حدود دو تا سه میلی متر از لبه خارجی آن باقی بماند .

بعد سطح ناخن ها را تا قسمت میانی آن باید سوهان بکشید .

در گام بعدی باید سطح ناخن را با موادی که از رشد انواع قارچ و باکتری جلوگیری می کنند عایق کنید .

در مرحله پنجم از آموزش کاشت ناخن در شمال تهران باید ناخن های خود را برای قرار گیری تیپ یا قالب بر روی آن ها آماده کنید . اگر قرار است تا از قالب گیری استفاده کنید باید قالب مربوطه را برای قرارگیری مواد روی آن تهیه کنید و اگر قرار است تنها از تیپ ها استفاده کنید ، باید تیپ مربوطه را با توجه به عمق قرارگیری آن ها روی ناخن سوهان زده و شکل دهید سپس با استفاده از چسب های مناسب این کار آن ها را بر روی ناخن بچسبانید . دراین مرحله همچنین باید طول تیپ های ناخن را با استفاده از دستگاه به اندازه دلخواه خود کوتاه کنید .

به عنوان مرحله ای تکمیلی می توانید از بافر و پولیش هم برای هرچه زیبا و براق تر کردن ناخن خود استفاده کنید .

 

انتخاب روش مناسب کاشت ناخن

دلایل مختلفی از سوی خانم ها برای کاشت ناخن مطرح شده است ؛ بعضی از افراد تنها برای زیبایی بیشتر ناخن ها و بعضی دیگر به خاطر مشکات ناخن هایشان (کم رنگ بودن ناخن ، مواج بودن و …) از کاشت ناخن استفاده می کنند . به هر دلیلی که کاشت ناخن را انتخاب می کنید باید در نظر داشته باشید که قبل از آن با واقعیت و برخی از عوارض روش آشنا شوید ؛ چرا که هر کدام از این روش ها مناسب نوع خاصی از ناخن ها است و استفاده نابجا از آن می تواند برای سایر افراد مضر باشد .