آموزش کاشت ناخن نچرال

آموزش کاشت ناخن نچرال

آموزش کاشت ناخن نچرال : هیچ یک از متخصصین زیبایی ، جراحان پلاستیک ، آرایشگران ، گریمورها ، متخصصین کاشت ناخن و جمله افرادی که در زمینه حصول یا بهبود زیبایی انسان ها فعالیت می کنند نمی توانند ادعا کنند که از مادر طبیعت چیره دست تر بوده و محصولی که خلق می کنند از هنر دستان خداوند زیباتر است . از همین روی ، حتی اگر انسان هایی را می بینیم که ظاهر چندان زیبایی ندارند و یا ترکیب بندی چهره آن ها باب سلیقه ما نیست ، نباید ساختار آن ها را مذمت کنیم ، چرا که این ظاهر با اندکی پردازش و صرف زمان ، انرژی و پول به ایده آل ترین شکل خود می رسد .

 

در همین رابطه Natural Beauty یا زیبایی طبیعی که در سال های اخیر بیشتر آن را می شنویم ، گواهیست بر این ادعا که زیبایی ذاتی انسان و آن چیزی که باید باشد ، ارزشی فراتر از آرایش های افراطی و مصنوعی دارد . این طرز فکر که منشاء پیدایش آموزش کاشت ناخن نچرال نیز بوده است ، سبب می شود تا افرادی که به هر دلیل نمی توانند ساختار طبیعی ناخن های خود را حفظ کنند ، به آن متوسل شوند .

 

کاشت ناخن نچرال در یکی دیگر از سلسله یادداشت های آموزش کاشت ناخن  مهناز تحت عنوان کاشت بیبی بومر به طور کامل شرح داده شده بود ، به همین دلیل می توانیم این دو روش را که گاهی هم با نام Fade French که تلمیحی به مانیکور فرانسوی دارد ( البته به صورت محو و بدون خط لبخند ) ، یکی بدانیم . در این روش که مناسب افرادی با تاج ناخن کوتاه یا مشکل ناخن جوی هستند ، می توان بدون استفاده از تیپ یا فرمر ( که به دلیل برآمدگی گوشت نوک انگشتان این افراد خروجی مناسبی ندارد ) به آموزش کاشت ناخن نچرال پرداخت .

 

در کاشت ناخن نچرال پس از اینکه ناخن مورد نظر را سوهان کشیدی کرده و براقی آن را از بین بردیم و همانند روش های دیگر کاشت ، ضد قارچ را روی ناخن کشیدیم ، صبر می کنیم تا این ماده خشک شود . در قدم بعدی پرایمر را روی سطح پخش کرده و سپس مواد کاشت را می گذاریم . یادمان باشد که در این روش خبری از تیپ یا فرمری که به ما در ادامه کشش قلمو کمک می کردند نیست ، پس تا حدی استاندارد و به اندازه ای که یک ناخن طبیعی می تواند داشته باشد آن را امتداد می دهیم .

 

در بیبی بومر گفتیم که ابتدا رنگ قویتر را در زمینه کار خود اعمال کرده ، سپس رنگ دوم را روی آن می زنیم و با کشیدن متوالی قلمو آن را محو می کنیم ؛ این در حالیست که در کاشت ناخن نچرال رنگ های ما نمی توانند هر رنگی باشند و برای اینکه ذات طبیعی بودن عمل حفظ شود ، لازم است تا رنگ ها متناسب با الوان طبیعی ناخن های مشتری یا داوطلب ساخته شوند .

در ادامه گفتنیست که سوهان کشی های پایانی در کاشت ناخن نچرال از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که در این روش لایه های رنگی یا افزونه هایی تزئینی به ناخن اضافه نمی شود تا عیوب احتمالی سوهان کشی را مخفی کند ، از سویی دیگر هم نمی خواهیم ماحصل فعالیت های ما غیر واقعی جلوه کند ؛ لذا با استفاده از ابزار های الکترونیکی و دستی انحنا دار ، دیواره داخلی ناخن تازه کاشته شده را باید نازک کرده و لبه های آن را نیز از لوث وجود مواد اضافه پاک کرد .

این ناخن قرار است نقش ناخن طبیعی شما را بازی کند ، پس با درخشان شدن می تواند علاوه بر نمایش زیبایی ذاتی خود ، زمینه کاشت برای افرادی که به کاشت ناخنی رنگی و مدل دار تمایلی ندارند را مهیا کند .