آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ

آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ

قبل از پرداختن به آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ بهتر است تا با اهمیت تأثیر آموزش در یادگیری و انجام درست یک کار به صورت مختصر آشنا شویم . اگر به زندگی حیوانات دقت کرده باشیم در می یابیم که آن ها در انجام امور خود به صورت کاملاً غریزی عمل می کنند ، به عبارتی براساس یک روند از قبل تعیین شده ؛ ولی انسان تنها در انجام بخشی از اعمال خود از غریزه کمک می گیرد و بیشتر فعالیت های خود را براساس موضوعات فرا گرفته انجام می دهد ، به همین خاطر توانسته است نسبت به سایر موجودات پیشرفت بیشتری را داشته باشد . از جایی که این یادگیری ها نمی توانند به صورت غریزی از نسلی به نسل دیگر انتقال یابند ، انسان ها سعی کرده اند تا با آموزش آن ها به دیگر افراد ، از نابودی مهارت های کشف شده جلوگیری کنند . از سویی دیگر آموزش دیدن یک فرد قبل انجام یک کار باعث می شود تا او بتواند کار را اصولی تر و بر طبق استاندارد ها جلو برد و از این بابت هزینه های مالی ، جانی و اتلاف وقت را بر دیگران و خود تحمیل نکند .

بانوان نیز می توانند با یادگیری آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ نه تنها از پرداخت هزینه های اضافی برای آن جلوگیری کنند بلکه پس از یادگیری این روش ، از انجام این کار در منزل و کار روی ناخن های خود لذت ببرند .

کاشت ناخن در فرانسه :

بانوان فرانسوی از زمان های گذشته به آرایش زیبا و طبیعی علاقه بسیاری داشتند و می توان کاشت ناخن فرنچ را از ابداعات آن ها به شمار آورد . این روش ظاهری زیبا را به ناخن های فرد می دهد و به راحتی افراد می توانند آن را در منزل و با کمترین هزینه انجام دهند .در واقع در روش کاشت ناخن هلویی فرنچ ، دو روش کاشت ناخن با پودر هلویی و فرنچ را ترکیب کرده اند تا ظاهری هر چه جذاب تر به ناخن ها بخشند .

 

مراحل آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ :

قبل از هر اقدامی روی ناخن های خود برای این نوع کاشت باید دقت کنید که کاشت فرنچ روی ناخن های بلند بسیار زیبا تر می شود بنابراین اگر ناخن های بلند دارید ترجیحاً آن ها را کوتاه نکنید .

برای کاشت فرنچ در ابتدا شما به ابزارهای زیر نیاز دارید که آن ها را می توانید از فروشگاه های لوازم ارایشی تهیه کنید .

 1. تیپ فرنچ ناخن در رنگ سفید (به جای آن می توان از نوع شفاف هم استفاده کرد)
 2. گوش پاک کن
 3. دستمال کاغذی
 4. برش دهنده تیپ
 5. برس

بعد از تهیه این ابزار ها می توانید ، فرآیند آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ را به ترتیب زیر انجام دهید .

 1. شکلی از ناخن مصنوعی را انتخاب کنید که از لحاظ اندازه با ناخن های شما هم انداره و هماهنگ باشد . بعلاوه مطمئن شوید که ناخن مصنوعی در محل تقاطع خود با ناخن طبیعی عرض آن را کاملاً پوشش می دهد .
 2. مرحله دوم آموزش کاشت ناخن هلویی فرنچ تا حدودی اختیاری است ، به این صورت که اگر تمایل دارید فرنچ ناخن شما شکل هلال داشته باشد و کمی عمیق تر روی ناخن قرار بگیرد ، می توانید با سوهان خریداری شده به آن شکل دهید . وقتی ناخن مصنوعی را سوهان می کنید سعی کنید تا سوهان زدن تنها در یک جهت باشد تا ناخن ها شکننده نشوند و فرمی C شکل را بخود بگیرند و بهتر بتوان آن ها را روی ناخن قرار داد .
 3. در مرحله شماره ۳ باید سطح تیپ را با سوهان یا بافر نازک کنید تا پودر هلویی بهتر بتوانند روی آن قرار بگیرد و سطحی صاف و براق را ایجاد کنند .
 4. در این مرحله باید ناخن های خود را برای کاشت فرنچ آماده کنید ، به همین منظور به ابزار هایی چون بافر ، سوهان با درجه ۱۸۰ ، برس برای گرد گیری ، حوله و یا دستمال کاغذی ، پرایمر مرحله اول(Pre-Primer) و پرایمر ناخن ، اسپری ضد باکتری و قیچی کوتیکول نیاز پیدا خواهید کرد . ابتدا باید با دستمال کاغذی آغشته به اسپری ضد باکتری تمام سطوح ناخن خود را ضد عفونی کنید تا از رشد قارچ ها روی آن جلوگیری به عمل آید . بعد با سوهان لبه ناخن ها را سوهان بکشید به قدری که تنها یک یا دو میلیمتر از لبه آزاد ناخن باقی بماند . سپس با اسپری ضد باکتری ابزار کوتیکول را کاملاً ضد عفونی کنید . سپس با آن ها لبه کوتیکول را بالا ببرید و اضافات آن را قیچی کنید تا نتیجه کار در نهایت بهتر مشاهده شود . در اقدام بعدی با بافر سطح و لبه های کناری ناخن را صاف و یکدست کنید تا پوست یا زائده اضافی روی آن ها باقی نماند . در گام بعدی با برس هرگونه ذرات ریز را از سطح ناخن ها پاک کنید و دوباره روی آن ها اسپری ضد باکتری بزنید . در مرحله آخر آماده سازی آموزش کاشت ناخن از پرایمر استفاده کنید تا رطوبت روی ناخن ها به کلی از بین رود . حال ناخن های شما برای ادامه مرحله کاشت فرنچ آماده است .
 5. مقدارکمی از چسب ناخن را روی محل های اتصال تیپ به ناخن قرار دهید . تیپ را روی ناخن بگذارید و به آرامی به سمت پایین هل داده تا در محل خود قرار گیرد سپس طی چند ثانیه فشار آن را سر جای خود محکم نگه دارید . بعد اضافات چسب را که بیرون زده است پاک کنید . سپس با ابزار مخصوص تیپ ها را برش دهید تا به سایز مطلوب شما برسند .
 6. حالا که تیپ های فرنچ را بر روی ناخن های خود قرار دادید متوجه دو رنگ بودن آن می شوید . برای رفع این دو رنگی از پودر یا ژله هلویی رنگ استفاده می کنند تا سطحی یک رنگ و یکدست را روی ناخن ایجاد کنند .