کاشت ناخن تهران

کاشت ناخن تهران : دست انسان فارغ از جنسیت وی ، یکی از پرکار ترین اندام های او می باشد که زندگی بدون آن ها بسیار دشوار است ، به همین دلیل  از دیرباز و در فرهنگ و ملل گوناگون به طرق مختلف ، اشراف زادگان ، درباریان ، افراد متمول و یا بدلی از این انسان ها برای اینکه خود را از عوام جامعه مجزا کنند و این عمل را با یک نگاه اجمالی نمایش دهند ، رو به تزئین دستان خود – به ویژه ناخن هایشان – می آوردند . بدیهیست زمانی که زیور آلات فراوانی به دستی متصل بوده و یا ناخن های بلندی دارد ، این دست دیگر قادر به انجام کارهای فراوانی نمی باشد – به ویژه در دورانی که عموم کارها یدی بوده و به دخالت نیروی دست نیاز داشته است – لذا سایرین با مشاهده این شواهد به اصل و نسب فرد مذکور پی می بردند .

این روند که تا سال های سال ادامه داشته و اینک به ما رسیده است ، جای خود را از حالت طبیعی و اصیلش به مصنوعاتی پلاستیکی و مواد شیمیایی بخشیده تا هم مشقت نگهداری و ترمیم احتمالی آن کاهش یابد و هم برای عموم مردم (بانوان) با ساختار مختلف ناخنی آن ها سازگار باشد . در همین اثنا ، اگر روزگاری کاشت ناخن تهران تنها به معنی چسباندن لایه هایی پلاستیکی ناخنی شکل روی این عضو بی حس بدن بود ، اینک این فن به عنوان ترکیبی از هنر ، پزشکی و اقدامات آرایشی و بهداشتی در ده ها زیر مجموعه ، متد ، طرح ، جنس ، رنگ و کیفیت گوناگون خودنمایی می کند .

آموزش کاشت ناخنبه عنوان پله اول این نردبان پربازده سبب می شود تا هنرجویان از یک سو قادر به رفع و ترمیم اشکالات پیش آمده در ساختار ناخن خود یا اطرافیانشان باشند و با صرفه جویی در هزینه ها – هزینه هایی که عدم مصرف در ۲ یا ۳ نوبت آن ممکن است با شهریه کلاس های کاشت ناخن تهران برابری  کند – مبلغ تخصیص یافته را در زمینه های دیگر آرایشی و بهداشتی خرج کنند و یا با اندکی پشتکار و تجربه اندوزی ، خود به عنوان ناخنکاری حرفه ای و استاد آموزش آن مطرح گردند . با صرف نظر از اهداف شرکت کنندگان در این دوره ها ، کاشت ناخن تهران با وجود طیف وسیعی از جامعه به عنوان مشتریان بالقوه این خدمت ، بستر مناسبی برای کسب سود و منابع مالی می باشد . در این دوره ها که توسط مربیان بین المللی و سرشناس حوزه مذکور برگزار می گردد ، با توجه به سطح فعالیت ، میزان تجارب قبلی و استعداد فرد آموزه های کاربردی از ابتدایی ترین پیشنیاز ها ، پیشگیری ها و اقدامات بهداشتی – درمانی شروع شده و تا انتقال به روزترین اطلاعات و متد ها ادامه می یابد .